هفته بسیج

 بسیجی بودن یک افتخار بزرگ است چرا که در وصف بسیجی همان بس که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: بسیجی یعنی علی(ع) که تمام وجودش وقف اسلام بود پس پیرو علی(ع) بسیجی واقعی است کسی که علوی باشد در همه زمینه ها.

ونیز این جمله فرمانده دلیر سپاه توحید شهید حاج محمدابراهیم همت بس است که فرمود :من خاک پای بسیجیها هم نمی شوم. و این است جایگاه بسیجیان واقعی در عالم. اما بسیج امروز یک سازمان یا یک نهاد یا یک شخصیت حقوقی و حقیقی نیست بسیج به برکت خون شهدایش شناخته می شود بسیج یک فرهنگ ، گفتمان و یک ایدئولوژِی اصیل در جهان بشریت است و حد و مرز نمی شناسد بسیجی ثبت نام ندارد بسیجی بودن به ویژگی های والای اخلاص و تقوا بستگی دارد ودر یک کلام بسیجی یعنی پیرو ولایت و  مزین به نور رهبر.

 بسیج از بطن مردم است و جنبشی خودجوش و مردمی است که تفاوتی اساسی با دیگر جنبش ها دارد و آن عدم عدول از ارزشهای اولیه واتکا به نیروی مردمی است بسیج امروز در همه عرصه ها حضوری جهادگونه دارد هرکجا نیاز احساس شود بسیج اولین ارگان است همیشه بسیج پیشرو بوده است و خار چشم دشمنان بسیج در مسائل سیاسی و جناح بندی ها ، صف بندی ها وارد نمی شود ولی در عین حال آگاه است و بصیرت در ان یک اصل است دوست را از دشمن می شناسد و اسیر خواسته های گروهی نمی شود بسیج پشتیبان ولایت فقیه و پیرو رهبر است و لا غیر.

 بسیجی را همه به اخلاص و ایثارش در راه دفع ااز ارزشها و آرمانهای بلند انقلاب اسلامی می شناسند.

بسیج به واسطه ارمانخواهی به این عظمت رسیده است و بسیج حامی همه ارزشها و آرمانهای یک ملت آزاده است.

بسیج را با ارمانخواهی می شناسند و چه آرمانی بالاتر از حفظ دین خدا و سرزمین اسلام که بسیج با همه قوا و عزم پولادینش به آن عمل نمود.

تو گویی بسیج را برای عروج عاشقانی بنا نمودند که در وجودشان اخلاص ، ایمان تقوا ، و از خود گذشتگی موج می زد و پیوسته در پی رسیدن لقااءلله در تکاپو بودند و این را تو فقط در بسیج می بینی تاریخ بسیج به اندازه تمام تاریخ ایران در خود رشادت نهفته دارد.

حماسه بسیج و بسیجیانش در دل تاریخ جاودانه و ماندگار خواهد بود  و یاد و خاطره جانفشانی شهدا بی ادعا بسیجی تا ابد محفوظ و زنده خوهد ماند.

/ 5 نظر / 113 بازدید
افزایش رنک گوگل و الکسا

افزایش پیج رنک گوگل افزایش رنک الکسا بازدید فوق العاده بالا پیج رنک ما 6 میباشد و تبادل لینک با ما 100% به افزایش رنک شما کمک میکند | در ضمن پیشنهاد میکنم برای لینک دادن به ما از کد داخل کادر استفاده کنید

صغری بندانداز

سلام. و اینک صغری خانم وارد عرصه ی بیزینس می شود. دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک یک پدیده ی جدید برای راحتی کار بندانداز ها. انقلاب صنعتی در آرایش و بهداشت بانوان!!! برای اطلاعات بیشتر به وب سایت من مراجعه بفرمایید. مناسب برای بانوان است اما ورود آقایان بلامانع است شاید مایل باشند برای همسرانشان تهیه بفرمایند. متشکرم

گلهای خفته

چـشـم هـایـم از دلــم رنـجـیـده انـد، هرچه را دل خواست آنهـا دیده اند، درعوض یک کار مشکل خواستند، دیـدن مــوعــود از دل خـواسـتـنـد، چـون نـبـاشـد دل پـی دریـای نـور، بـسـتـه بـاشـد دیـده هـنـگـام ظهور، مهدیا(عج) دل را خودت یاری بده، چـشـم هـایـم را تــو دلــداری بــده... اللهم عجل لولیک الفرج والعافیة و النصر، التماس دعا

مهدی

اغتشاشگران ، حرمت حرم رضوی و شب قدر را شکستند iran0313.blogfa.com

محمد رحیم ارشدی

سلام وبلاگتون خیلی زیباست اگر دوست داشتی به وبلاگ من بیا و نظر بده لطفا من را در گوگل محبوبکن باتشکر فراوان از شما