سخنی با مسئولین:لطفا از شهدا دوری نکنید
ساعت ۱٢:۳٩ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٠ آبان ۱۳۸٥  
سلام
امروز نمی دانم از کجا شروع کنم از فراموشی لاله ها از زندگی دل فریب از شهدا و...

A poster for sale at Golestan-e Shohada
اما به ذهنم رسید سخنی با مسئولین داشته باشم ،همان آنهایی که امروز اداره جامعه در دست آنها است اما روی سخن من بیشتر با دست اندرکاران فرهنگی جامعه است :
آقایان الان حدودا یکسال و نیم از شروع به کار دولت اصولگرا و و داعیه دار پایبند به ارزشها می گذرد بیاید به عملکرد خود نگاهی کنید چقدر با دوران حاکمیت اصلاح طلبان از لحاظ حاکم نمودن فرهنگ اسلامی و شناساندن اسوه ها والگوهای راستین و پاک سرشت مانند شهدا به جوانان تلاش نموده اید و تا چه اندازه موفق بوده اید؟
عزیزان اصلا چند درصد از آن وقت که به سیاسی کاری و تخریب رقیب می پردازید به مسائل فرهنگی والگو دهی درست و صحیح اختصاص داده اید؟
سینما که همان سینماست و مدیران فرهنگی نیز چه بسا بسیار ضعیف تر از مدیران قبلی هستند و ایدئولوژی خاصی ندارند یا بهتر بگوییم آرمان وهدف خاصی را پیگیری نمی کنند اما ماشاءاله همگی در کوباندن قبلی ها ید طولایی دارند اما وقتی که به آنها می گویید عملکرد شما چیست جز طفره رفتن چیز دیگری در چنته ندارند براستی چرا؟
می دانید چرا ؟ چون دیگر اینجا و در مملکت امام زمان (عج) کسی از اخلاص کار برای خدا و مرام شهدا پیروی نمی کند چون این جور چیزها به قول برخی جاهلان امل گرایی و تحجر است و وای از آن موقع که این تفکر ، تفکر غالب شود .
عزیزان مسئول برادران مدعی رفاقت باشهدا ؛ رفاقت دردی را از معضلات انباشته اجتماعی و تها جمات گسترده فرهنگی دوا نمی کند ادعای رفاقت ذزه ای ارزش ندارد رفاقت و دم از شهدا زدن برای روی کار آمدن بود حالا که به مناصب رسید حداقل دین خود را هرچند کم در حد وسع خود ادا کنید چون دیر یا زود باید این میز را رها کنید و در پیشگاه شهدا جواب پس دهید مواظب باشید که در روز رستاخیز به خاطر عملکردتان سر به زیر نیندازید بگویید:
شهدا ما شرمنده ایم ودیگر هیچ.........