شهید سید کمال فاضل فرمانده گردان یازهرا(س)
ساعت ٥:۳٧ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٥ تیر ۱۳۸٧  

هفته گذشته پدر شهید سید کمال فاضل فرمانده با اخلاص گردان یازهرا(س)تیپ مستقل ۴۴قمر بنی هاشم(ع) استان چهارمحال وبختیاری به لقاءاله پیوست به همین مناسبنت تصمیم گرفتم در وبلاگ یادی از این شهید جلیل القدر بنمایم.

شهید سیدکما فاضل

شاید شما تا به حال به کرات اسم شهید همت احمد کاظمی مهدی باکری حسین خرازی احمد متوسلیان و... را شنیده اید  اما در میان شهدا دفاع مقدس گویا فرماندهان و شهدای بسیاری هستند که به دلایل مختلف گمنام مانده اند و سیره و شخصیت والایشان آن طور که باید معرفی نشده است و بی شک شهید سید کمال فاضل یکی از آنهاست.

شهید سید کمال فاضل در بین رزمندگان و بسیجیان زمان دفاع مقدس استان چهارمحال و بختیاری از جایگاه رفیع و بالایی برخوردار است و این محبوبیت و علاقه از اخلاص بسیار زیاد ایشان نشأت گرفته است.

در وصف حالات ایشان بسیار نقل نموده اند که در عشق به خانم حضرت فاطمه(س) مثال زدنی بوده اند و علاقه عجیبی به بی بی حضرت زهرا(س) داشته اند به طوری که حاجت بسیاری از حضرت گرفته اند و در مصایب مادر بسیار می گریستند .

از دیگر خصوصیات ایشان روحیه خودساختگی و ایثار و گذشت و خلوص نیت بسیار است به طوری که همیشه ایشان در امور پیش قدم و با مردم با گذشت برخورد می نمودند و  جز برای رضایت خدا قدم در کاری نمی گذاشتند معتقد بودند که همه جا و در همه وقت باید به تکیف الهی عمل نماییم و با سخن دیگران میدان را خالی نکنیم و در سختی ها به ائمه اطهار خصوصا حضرت زهرا(س) توسل بجوییم/

روح بلند و ملکوتی ایشان و پدر تازه گذشته شان قرین رحمت و سرور باد.

شادی ارواح طیبه شهدا

وامام شهدا صلوات