انتخابات و لزوم پاسداری از آرمانهای شهدا
ساعت ۱۱:٠۸ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢۸ خرداد ۱۳٩٢  

انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری برگزار گردید و با تمام حاشیه ها به پایان رسید و منتخب ملت هم برگزیده شد.

اما در میان برنامه ها شعارها و سیاست ها کمتر به پاسداری و توجه به آرمان و ارزشهای شهدا توجه شد.

قطعا اگر در میان همه هیاهو ها و رفتارها دنبال حلقه گمشده موففیت بگردیم آن حلقه اخلاص و کار خالصانه برای خداست و سیره عملی شهدا در عمل به تکلیف است.


البته خاصیت قدرت وسوسه انگیزی است و شهوت مقام و منصب زمامداران را همیشه همراهی کرده است اما اگر همه مسئولان و بویژه منتخب ملت که به گفته بجای خودشان حالا رئیس جمهور همه ملت ایران هستند فقط و فقط خدا ترسی و خدا محوری را در سرلوحه کارش قرار دهد هیچ گاه اسیر باندبازی ها و سهم خواهی ها و وزن کشی های جریانات سیاسی نخواهد شد و این تقوا و خلوص در کارکرد منتخب ملت قطعا به مردم جامعه هم انتقال می یابد چرا که حاکمان هرطور رفتار کنند قطعا در خوی مردم هم تاثیر گذار خواهد بود.

اگر مسئولان ارشد راه راستی درستی و تقوا را سرلوحه قرار دهند قطع به یقین جامعه از بداخلاقی ها چند دستگی ها و رذایل عدیده اخلاقی زدوده خواهد شدو این محقق نمی شود جز در گرو پایبندی به آرمانهای بزرگ شهدا و امام راحل و پیروی از رهنمودهای رهبری معظم انقلاب اسلامی

آقای دکتر روحانی ! شعار تدبیر و امید زیباست ، اما مهمتر از شعار عمل است عمل به تکلیف چراکه همچون روسای گذشته دوران شما هم زود سپری خواهد شد و فقط عمل خالصانه شما مورد قبول خداوند خواهد بود و آنگاه خدا شما را میان مردم هم عزت خواهد داد.

آقای دکتر روحانی از اعتدال گفتید ؛ که خیر الامور اوسطها و این سخن درستی است و آموزه اسلام است اما آقای دکتر روحانی هنگامی عملی است که زیر بار هواخواهی جریانات تسلیم نشده و رقیبان را طرد نکرده و به اسم اعتدال در دام افراط و تفریط نیفتد .

خیلی ها دم از عدالت زدند و عملا ضد عدالت و مفهوم عدل عمل کردند باندبازی را به اوج رساندند و کشور را به دست نا بخردان و  سبک سرها دادند و رانتهای بسیاری برای عده ای خاص خلق کردند رانتهای که حتی به علم و دانش هم رسید و کسانی را بدون کنکور و لیاقت و شایستگی به صرف مسئولیت در مقاطع بالای تحصیلی پذیرفتند و در لوای عدل گستری عدالت ستیزی را به اوج رساندند و حالا از درو شدن می ترسند و این ترس جز به واسطه بی کفایتی شان نیست چرا که خود بیشتر بر امور خود آگاهند و الانسان علی نفسه بصیره

اما سخن آخر ! جناب آقای دکتر حسن روحانی شما خود از ما بیشتر واقفید که؛ این انقلاب با خون شهدای بسیاری آبیاری شده و امروز شما ابتدای این راهید و باید گونه ای رفتار کنید که در آخر کار مدیون خون شهدا نباشید و در دام جریانهای ضد انقلاب معاند و آلوده به رانت خواری و فساد گرفتار نشده و حقیقتا در نیل به اهداف انقلاب و پیروی از رهبری ثابت قدم باشید و نه فقط در کلام.

و در پایان جملات زیبا امام امت خمینی کبیر :

" خدا نیاورد آن روزی را که سیاست ما و سیاست مسئولین کشور ما، پشت کردن به دفاع از محرومین و رو آوردن به حمایت از سرمایه دارها گردد.

اسلام برای مستضعفین آمده است و اول نظرش به آنهاست."