اعلام اسامی برگزیدگان جشنواره وبلاگ‌نویسی حماسه‌نگاران بسیج
ساعت ۱۱:٤۸ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۸٩  
اعلام اسامی برگزیدگان جشنواره وبلاگ‌نویسی حماسه‌نگاران بسیج

 هیئت داوران جشنواره وبلاگ‌نویسی «حماسه‌نگاران بسیج» با صدور بیانیه‌ای، نفرات برتر مسابقه وبلاگ‌نویسی حماسه‌نگاران بسیج را معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران (ایکنا) به نقل از طلبه‌بلاگ، در این بیانیه پس از ذکر فرمایش‌هایی از مقام معظم رهبری آمده است: «بی شک، تقویت ، توسعه و پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی و فرهنگ و تفکر بسیجی تحقق نخواهد پذیرفت مگر به همت والای بسیجیان و در این راستا وبلاگ، رسانه‌ای تاثیر گذار در فضای مجازی که با قابلیت‌ها و ظرفیت‌هایی که داراست باید در راستای نشر ارزش‌های الهی و انسانی توسط مجاهدان عرصه فرهنگی به‌کار گرفته شود.» در این بیانیه «زهره موسوی» با وبلاگ «لبخندهای وبلاگی» ، «میترا زمانی» با وبلاگ «حرف دل» و «سید محمد صادق موسوی» با وبلاگ «فاطر سبز» به ترتیب به عنوان سه وبلاگ‌نویس برتر این جشنواره معرفی شده‌اند. بنابر این گزارش، هیئت داوران، وبلاگ‌های «فکر منور» به نویسندگی «ضرغام انگارده»، «آب حیات» به نویسندگی «مهدی بنایی»، «صدف آبی سبز» به نویسندگی «سید حسام‌الدین موسوی» و «کمند عشق» به نویسندگی «محمد بنایی» را نیز شایسته تقدیر دانستند.

یادآور می‌شود، «جواد بیاتی»، «جابر علیمحمدی نافچی» و «مهدی حق‌وردی‌طاقانکی» اعضای هیئت داوران جشنواره وبلاگ‌نویسی حماسه‌نگاران بسیج بودند.

لینک مطلب در سایت طلبه بلاگ و خبرگزاری ایران ایکنا؛

http://www.talabeblog.ir/n-4260.html

http://www.iqna.ir/fa/news_detail.php?ProdID=749764