مبارزه با گروههای منحوس و کثیف شیطان پرستی فصل چهارم(آخر)
ساعت ٦:۳٤ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٥ اردیبهشت ۱۳۸٩  

مبارزه با گروههای منحوس و کثیف شیطان پرستی فصل چهارم(آخر)

• بخش هفتم – شیطان پرستی در ایران:
نحوه ورود شیطان گرایی به ایران مانند همه ی نقاط دنیا به وسیله نمادها بوده است. مثل کلیپ ها و بر گزاری پارتی ها و مواردی که نام برده شد.
در حال حاضر به راحتی با دقایقی گشت و گذار در خیابان های برخی شهر ها می توانید علائم این آئین را به وفور ملاحظه کنید.
این خیلی ساده لوحی است در زمانی که بوتیک ها و مغازه ها، کلاس های آموزش بازیگری یا موسیقی و دیگر مراکز مشغول به فروش این علائم هستند یا نحوه آراستن محل کار آنها ویا تراکت های تبلیغاتی که آنها تولید می کنند با استفاده از علائم آنها است بگوییم که این افراد نا خواسته و نا آگاهانه این کار را انجام می دهند و نا آگاهانه افراد متعددی را از همین مغازه ها کلاس ها به مهمانی ها و پارتی های خودشان دعوت می کنند.
و یا کسانی که علائم شیطان پرستان را به گردن می آویزند یا لباس های آنان را به تن می کنند و یا مدل های موی آنها را تقلید می کنند بی اطلاع هستند و نا آگاهانه دست یه این کار می زنند.
این ها همه نشانگر این است که شیطان گرایی در کشور ما در مرحله نماد ها است و با وجود اینکه تشکیلات نیمه منسجمی در شیراز و کرج وجود دارد می توان جلوی آنها را گرفت. کسانی که در کشور جذب این آیین شده اند درست نمی دانند که دارند چه می کنند. نه آنتون لابی را می شناسند و نه مایکل آکینو را. آنها صرفا یک اسم شیطان پرست را یدک می کشند و گاهاً اگر هواسشان نباشد ان شاء الله هم می گویند.

• بخش هشتم – حرف آخر:
لازم به ذکر است در سال 1383 نامه ای توسط رهبر معظم انقلاب به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارسال شد که در آن نسبت به پدیده شیطان گرایی هشدار داده شد. شورای عالی انقلاب فرهنگی بعد از این نامه شیوه نامه ای جهت راهکارهای مبارزه با این پدیده تدوین کرد که در همین ارتباط معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی شورای انقلاب فرهنگی گفت:را هکار هایی از قبیل پژوهش در موضوعات جریان‌های انحرافی، میزان فراگیری و نحوه اقداماتی که توسط جریان‌های مختلف انجام می‌شود صورت گرفته است و اقداماتی نیز در دست پیگیری است.

محمد اسحاقی، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی شورای انقلاب فرهنگی عنوان کرد: شیوه نامه‌ای که شامل مجموعه‌ای از سیاست‌ها و اقدامات در خصوص مبارزه با جریان‌های انحرافی به صورت معنویت بدون دین مطرح بود، در سال 83 تصویب شد.
وی با بیان اینکه سیاست‌ها و راهکارهای مقابله با عرفان‌های فکری و عقیدتی با محوریت معنویت بدون دین به شورای فرهنگی عمومی انتقال یافت افزود: این شورا و دستگاه‌های مربوطه فعالیت‌هایی را انجام داده‌اند و اقداماتی در دست پیگیری است.
اسحاقی اظهار داشت: فعالیت‌ها از قبیل پژوهش در موضوعات جریان‌های انحرافی، میزان فراگیری و نحوه اقداماتی که توسط جریان‌های مختلف انجام می‌شود صورت گرفته است.
وی در ادامه اعلام کرد: بخش دیگر شامل تدوین کتاب‌های آموزشی در زمینه آگاهی بخشی به مردم و گروه‌های مختلف است و در اقدامی دیگر به صورت برنامه‌هی رسانه‌ای از طریق صدا و سیما مسئولیت اطلاع رسانی را به عهده دارند.
معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به تربیت مربیان که در این خصوص اقدام به روشنگری می‌کنند گفت: تلاش‌هایی برای معرفی عرفان ناب اسلامی برای گروه‌ها و افراد علاقمند به مطالعه صورت گرفته است.
اسحاقی عنوان کرد: در هرحال اقداماتی در خصوص اجرایی شدن این شیوه نامه انجام شده است، اما این اقدامات کافی نیست و لازم است پیگیری‌های مستمری صورت بگیرد.
وی تصریح کرد: لازم است اقداماتی قبل از شروع و رواج این جریان‌های انحرافی نسبت به شناخت مردم از این امور صورت بگیرد تا به نحوی شایسته بتوان با آن مقابله کرد./
اَنتَ مَولانا، فَانصُرنا عَلَی القََومِ الکافِرین

منبع؛ شبکه خبری تابناک