رسول ترک لاتی که آزاده امام حسین ع شد
ساعت ٩:٤۳ ‎ق.ظ روز شنبه ۸ مهر ۱۳٩۱  

رسول ترک

رسول ترک آزاده امام حسین ع )کلیپ تصویری انتهای وبلاگ قسمت تبلیغات مذهبی وبلاگ شهدا)

رسول ترک بعد از آنکه در سالهایی از عمرش اهل نافرمانی و غفلت از خدای خویش بوده است عاقبت همانطوری که خواهید دید، در یکی از ماههای محرم آن واقعه و مرحمت و دعوت ولایتی و معنوی برایش پیش میآید و او را به شدت دگرگون می سازد. 
صلوات خاصه حضرت امام رضا (ع)
ساعت ۱۱:٤٩ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٦ مهر ۱۳٩۱  

میلاد امام هشتم ثامن الحجج علی بن موسی الرضا ع مبارکباد

« اللهم صل علی ، علی بن موسی الرضا مرتضی الامام التقی النقی و حجتک علی من فوق الارض ومن تحت الثری الصدیق الشهید صلاه کثیره تامه زاکیه متواصله متواتره مترادفه کأفضل ماصلیت علی احد من اولیائک .»
پرودگارا، ‌بر علی بن موسی الرضای برگزیده ،‌درود و رحمت فرست . آن پیشوای پارسا و منزه و حجت تو بر هر که روی زمین و زیر خاک است. بر آن صدیق شهید درود و رحمت فراوان فرست، ‌درودی کامل و بالنده و از پی هم و پیاپی و پی در پی، ‌همچون برترین و درود و رحمتی که بر هریک از اولیائت فرستادی.

دانلود قرائت صلوات خاصه امام رضا(علیه السلام) 
دوئل حاج حسین خرازی با ژنرال بعثی ماهرعبدالرشید
ساعت ۱۱:٤۸ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٥ مهر ۱۳٩۱  

در منطقه شلمچه به ما مأموریت ساخت یک سنگر بزرگ با حلقه های بتونی پیش ساخته داده شده بود. حلقه های پیش ساخته بتونی را به وسیله تریلر و کمرشکن تا فاصله ای از خط مقدم می آوردند و ادامه راهنمایی آنها تا محل سنگر به عهده ما بود. به راننده ها نگفته بودند که باید تا خط مقدم بیایند. تا محلی که باید حلقه ها را تحویل می دادند، آتش دشمن وجود نداشت، اما هر چه آنها را به طرف منطقه درگیری می بردیم، بر تعداد گوله ها افزوده می شد. راننده ها می ترسیدند و ما با دردسر و مکافات آن ها را به محل می بردیم. 
ماجرای زیبای توبه علی گندابی همدانی
ساعت ٧:۱٥ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٤ مهر ۱۳٩۱  

در منطقه ى گنداب همدان که امروز جزء شهر شده ، مردى بود شرور ، عرق خور و دایم الخمر به نام على گندابى .
او در عین اینکه توجهى به واقعیات دینى نداشت و سر و کارش با اهل فسق و فجور بود ، ولى برخى از بعضى از مسایل اخلاقى در وجودش درخشش داشت .