ممکنه من یه روزی به شهادت برسم!
ساعت ۱٢:٤٩ ‎ب.ظ روز جمعه ۳۱ شهریور ۱۳٩۱  

موقع خواستگاری از من پرسید: ممکنه من یه روزی به شهادت برسم! شما با این موضوع مخالفتی ندارین و می توانی با آن کنار بیآیی؟! من چیزی نگفتم، فقط نگاهش کردم: دوباره پرسیدند و من گفتم : نه مخالفتی ندارم؛ از همانجا فهمیدم که او از جنس زمینی ها نیست. 
شیخی که با شمشیر در خرمشهر مقاومت کرد
ساعت ٢:٢۳ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۳٠ شهریور ۱۳٩۱  

اولین روحانی مجروح و اسیر جبهه های حق علیه باطل، اولین روحانی شهید جنگ ایران و عراق، اولین نماینده امام خمینی(ره) که در جنگ به شهادت رسید، اولین فرمانده شهید جنگ های چریکی و پارتیزانی، تشکیل دهنده گروه های مسلح به امر امام خمینی(رحمه الله علیه) در سال 1342، اولین برگزارکننده تظاهرات در شهرستان بروجرد تا جایی که به عنوان رهبر انقلاب بروجرد معرفی شد، اولین تشکیل دهنده ستاد پشتیبانی از جبهه های جنگ و حمایت از جنگ زدگان در بروجرد، اولین ارسال کننده محموله های تدارکاتی از بروجرد به مناطق جنگی به خصوص خرمشهر، اولین گروه اعزامی از بروجرد به خرمشهر جهت دفاع ازشهر، تشکیل اولین گروه مدافع به نام «لشکر الله اکبر» که همراه برادران ارتشی و سپاهی به مدت 35روز در خرمشهر مقاومت کردند. 
امام خامنه ای: جلوگیری از اهانت به اسلام با آزادی بیان در تعارض است؟
ساعت ۱٢:۱٩ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢۸ شهریور ۱۳٩۱  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در اثبات دروغ بودن سخنان مقامات آمریکایی و غربی مبنی بر «متعارض بودن جلوگیری از اهانت به اسلام با آزادی بیان»، چند واقعیت را مبنای استدلال قرار دادند.


 
مبارزه با هوای نفس
ساعت ۸:٢۱ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٠ شهریور ۱۳٩۱  

در عجبم از قدرت اراده مردانی که در اوج جوانی و هجوم شهوات نفسانی از همه امیال شهوانی گذشتند و انسان را انسانیت بخشیدند شیطان را شرمنده کردند و نفس اماره را نابود کردند هم چنان که حکومت مستکبران را درهم کوبیدند و نفس مطمئنه را در وجودشان مسلط ساختند چنان که حکومت صالحان را حاکم و تثبیت نمودند.