شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)
ساعت ۳:٥۸ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸٧  

مکر بنی ساعده و اهل سقیفه

ایام جانسوز شهادت حضرت بتول فاطمه زهرا (س) هرسال به فاصله کمتر از ۱۰۰روز از رحلت نبی مکرم اسلام حضرت محمدبن عبداله (ص) فرا میرسد ایامی که به ایام غمبار فاطمیه مشهور است و تداعی کننده انحراف عمیقی در میان مسلمانان صدر اسلام است که تا کنون که ۱۴۰۰ سال از ان واقعه می گذرد هرروز دامنه آن گسترده تر می شود.

ان هنگام که در اخرین روزهای حیات پر برکت رسول گرامی اسلام ص  در غدیر خم پیامبر دست مولا علی ع را به نشانه تعیین وصی خود و معرفی او به اذن خدا به عموم مردم  بالا برد هیچ یک از منافقان فرو رفته در نقاب اسلام در مقابل این جریان موضع منفی و مخالفت نگرفت اما از همانجا منافقان لامذهب به فکر انحراف خط فکری پیامبر ص و اسلام که همواره از ابتدای ظهور اسلام دغدغه اصلی انان بود افتادند چراکه انان سالیان متمادی در انتظار چنین لحظاتی بودند .

اری در راه از بین بردن سنت پیامبر ص امام علی ع بزرگترین مانع بود او را انان به خوبی شناخته بودند علی ع همچون نبی اکرم ص مانع تحقق سلطه تفکر انحرافی و شیطانی انان بود  پس بعد از پیامبر علی باید خانه نشین باشد یا دست بسته باشد و یا اصلا نباشد .

ساده اندیشیم اگر بگوییم خلفای غاصب و رذل یهودی صفت و بنیان گذار صهیونیسم که امروز نیز پیروان توخالیشان از اصلی ترین تامین کنندگان رژیم غاصب صهیونیسم هستند مسلمان بوده اند

مگر میشود مسلمان باشی و تنها سلاله مقتدای وپیشوایت را به فاصله کمتر از ۳ماه با رفتار ضد اسلامی خود به شهادت برسانی کدام خلیفه اینان خلفای یهودند.

  
گزارش تکان دهنده تلویزیون رژیم صهیو نیستی: آزمایش اتمی صهیونیستها روی کودکان
ساعت ۳:٤۸ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸٧  

گزارش تکان دهنده تلویزیون رژیم صهیو نیستی: آزمایش اتمی صهیونیستها روی کودکان

 

تهران- شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی با پخش فیلمی مستند از یکی از پلیدترین رازهای بنیانگذاران حزب کار اسراییل یعنی رادیو اکتیو کردن عمدی همه جوانان نسل "سفاردی ها" در فلسطین اشغالی، پرده برداشت.

فیلم "حلقه کودکان" با کارگردانی "دیوید بلهاسن" و " آشر حمیاس" در سال 2004 میلادی جایزه بهترین فیلم مستند فستیوال بین المللی فیلم حیفا را از آن خود کرد.

موضوع این مستند، تاباندن عمدی پرتوهای آسیب رسان به صدها هزار نفر از مهاجران جوان یهودی به فلسطین اشغالی است که از کشورهای خاورمیانه به این سرزمین رفته و به "سفاردیم" معروف بودند.

براساس این گزارش، دکتر «چایم شبا»، مدیر کل وزارت بهداشت اسرائیل در سال 1951 میلادی به آمریکا رفت و با هفت ماشین اشعه ایکس اهدایی ارتش آمریکا به فلسطین اشغالی باز گشت.

گزارش می افزاید: قرار بود، از این ماشین‌‌ها برای یک آزمایش اتمی جمعی روی گروهی از جوانان سفاردی به عنوان خوک‌های آزمایشی استفاده شود.

بنابر گزارش، هر جوان سفاردی 35 هزار بار که حداکثر دوز تاباندن اشعه ایکس است، در معرض این پرتوها قرار گرفت. دولت آمریکا برای این کار، 300 میلیون لیره اسرائیل را در یک سال به رژیم صهیونیستی پرداخت کرد و این در حالی بود که کل بودجه بهداشتی این رژیم 60 میلیون لیره بود و پول پرداخت ‌شده توسط آمریکایی‌ها، برابر با میلیاردها دلار در حال حاضر است.

در این گزارش تکان دهنده آمده است: برای گمراه کردن والدین قربانیان، این کودکان به عنوان سفرهای مدرسه‌ای به بیرون برده می‌‌شدند و بعدها به والدین آنان گفته می‌شد که آنان به علت ابتلا به «زردزخم» تحت درمان با اشعه ایکس قرار گرفته‌اند.

شش هزار نفر از این کودکان، کمی پس از تاباندن این پرتوها، جان خود را از دست دادند. همچنین، بسیاری از آنان به سرطان‌های پیشرفته‌ای مبتلا شدند که در طول زمان، هزاران نفر را کشت و هنوز هم در حال گرفتن جان باقیمانده آنهاست.

بر پایه گزارش، زن کهنسالی که اشعه ایکس را به کودکان می‌تابانده، گفت: «آنان کودکان را به صف می‌آوردند. نخست سرهایشان را می‌تراشیدند و به آن ژل ضدسوختگی می‌مالیدند. سپس توپی را بین پاهای آنان می‌گذاشتند و به آنان می‌گفتند که نگذارند توپ به زمین بیفتد که در نتیجه، آنان نیز تکان نخورده و ثابت می‌ایستادند. دیگر بخش‌‌های بدن کودکان، هیچ محافظی نداشت. به من گفته شده بود که با این کار، در از بین بردن زردزخم‌ها کمک می‌کنیم. اگر می‌دانستم این کار چه خطراتی برای کودکان خواهد داشت، هیچ‌گاه حاضر به همکاری نمی‌شدم. هرگز».

به علت این‌که تمامی بدن کودکان در معرض تشعشعات بود،‌ معمولا باعث اختلال در سیستم ژنتیکی کودکان می‌شد که این امر در نسل‌های بعدی هم تأثیرگذار بود.

این فیلم به روشنی نشان می‌دهد که این عملیات، تصادفی نبوده است. خطرات اشعه ایکس بیش از 40 سال است که شناخته شده و دستورالعمل‌های رسمی برای درمان و استفاده از اشعه ایکس در سال 1952 وجود دارد.

این فیلم مورخی را نشان می‌دهد که می‌گوید: عملیات زردزخم یک برنامه حساب ‌شده برای پاک کردن رگه‌‌هایی از جامعه بوده که گمان می‌شد، ضعیف هستند.

زن یهودی مراکشی که کودکان وی در این عملیات صدمه دیده اند می‌گوید: «این یک هولوکاست بود؛ هولوکاست سفاردی. من می‌‌خواهم بدانم چرا هیچ‌کس با آن مخالفتی نکرد؟».

کابینه دولت رژیم صهیونیستی را در زمان ثبت چنین اعمال بی‌رحمانه‌ای این افراد تشکیل می‌دادند:

نخست‌وزیر: دوید بن گوریون

وزیر دارایی: الیزر کابلان

وزیر دادگستری: لوی اشکول

وزیر امور خارجه: موشه شارت

وزیر بهداشت: یوسف بورگ

وزیر کار: گولدامیر

وزیر پلیس: آموس بن گوریون.

ارشدترین پست خارج کابینه نیز متعلق به دبیرکل وزارت دفاع بود که در اختیار «شیمون پرز» بود.

«بن گوریون» که ظاهرا هراسناک بوده، بدون تردید، پسر خود را به عنوان رئیس پلیس انتصاب کرد تا در صورت دخالت دیگران، بتواند مشکل را حل کند. 
شهادت مظلومانه صدیقه طاهره تسلیت باد
ساعت ۳:٤٧ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸٧  
:: فرارسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) تسلیت باد.


 
توافق گروه‌های لبنانی در دوحه بعید است .
ساعت ۳:٤۱ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸٧  

یک کارشناس مسائل خاورمیانه اختلافات میان گروه‌های مخالف و طرفدار دولت لبنان را بسیار عمیق توصیف و گفت: با توجه به این اختلافات بعید است طرفین در نشست دوحه در مورد مسائل مورد اختلاف به توافق برسند.

مسعود اسداللهی کارشناس مقیم لبنان در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به دو مصوبه هیات دولت لبنان مبنی بر برکناری رئیس حراست فرودگاه بین‌المللی این کشور و جمع‌آوری سیستم ارتباطاتی حزب‌الله که بخشی از سلاح مقاومت است، اظهار داشت: این دو مصوبه به ویژه جمع‌آوری سیستم ارتباطی حزب‌الله که وسیله‌ای برای ارتباط میان سید حسن نصرالله دبیر کل با رزمندگان حزب‌الله است، نوعی اعلام جنگ علیه مقاومت بود.

وی با اشاره به سخنان رهبر حزب‌الله که پیشتر در این باره هشدارهای لازم را داده بود، از بین بردن این سیستم ارتباطی را که نقشی اساسی در جنگ 33 روزه داشت،‌ از اهداف اساسی اسرائیل دانست و تصریح کرد: ارتباط دائمی میان سید حسن نصرالله و رزمندگان مقاومت از دلایل اصلی پیروزی حزب‌الله بود و نبود امکان ارتباط لحظه به لحظه می‌توانست نوعی بی‌نظمی خطرناک را برای آنها به وجود آورد.

این کارشناس مسائل لبنان با بیان اینکه دولت سنیوره به بهانه‌های مختلف اقدام به تصویب دو مصوبه مذکور کرد، ادامه داد: مشخص بود که با توجه به تصمیم دولت، حزب‌الله سکوت نخواهد کرد بنابراین آن درگیری‌ها به وجود آمد و این تحولات نگرانی شدیدی را در میان کشورهای عربی و آمریکا در مورد دولت سنیوره ایجاد کرد.

اسداللهی با تاکید بر این که درگیری‌ها و تحولات لبنان موجب آشکار شدن ضعف‌ گروه 14 مارس شد، افزود: به رغم تبلیغات و تلاش‌هایی که برای تقویت نظامی گروه 14 مارس صورت گرفته بود، مشخص شد که قدرت این گروه در مقابل قدرت حزب‌الله اصلا به حساب نمی‌آید و بنابراین کشورهای عربی تصمیم گرفتند که میان دو گروه میانجیگری کنند.

وی با اشاره به سفر وزرای خارجه کشورهای عرب، عمرو موسی و نخست‌وزیر قطر به لبنان، عنوان کرد: با توجه به شرایط موجود امکان وجود گفت‌وگو میان طرف‌های لبنانی وجود نداشت بنابراین قطر تصمیم گرفت که این مذاکرات در دوحه برگزار شود.

این کارشناس مسائل خاورمیانه درباره پیش قدم شدن قطر و اتخاذ نقشی راهبردی در حل بحران لبنان گفت: عربستان در سال‌های اخیر از بی‌طرفی خارج و به طرفداری از گروه 14 مارس پرداخته است بنابراین قدرت لازم را به عنوان یک میانجی نداشت بنابراین قطری‌ها از این وضعیت استفاده کرده و خود وارد صحنه شدند.

اسداللهی با اشاره به اتهام‌های گروه 14 مارس علیه قطر مبنی بر این که دوحه از گروه مخالفان دولت لبنان حمایت می‌کند، اظهار داشت: گروه 14 مارس به دلیل فشار افکار عمومی پیشنهاد مذاکره را پذیرفت زیرا در این میان کشورهای عربی نقش چندانی ندارند و صرفا تشریفاتی هستند.

وی در تحلیلی درباره نشست دوحه گفت: با توجه به اخبار ضد و نقیض که لحظه به لحظه در حال تغییر است، آن چه قطعی است پابرجا بودن اختلافات و وجود دیدگاه‌های مختلف در مورد تشکیل دولت وحدت ملی، انتخاب نخست‌وزیر، قانون انتخابات و سلاح مقاومت است.اختلافات به اندازه‌ای عمیق است که رسیدن به توافق بر سر مسائل مذکور در نشست دوحه بعید به نظر می‌رسد.

این کارشناس مسائل لبنان با تاکید بر اینکه در مورد مذاکرات توافق منطقه‌ای و بین‌المللی نیز حاصل نشده است، تصریح کرد: آمریکایی‌ها موضع موافقی نسبت به این مذاکرات ندارند و عربستان نیز هرچند سکوت کرده اما نظر خوشی ندارد. نظر هر دو کشور نیز بر گروه 14 مارس تاثیر مستقیم دارد و تغییر مواضع بسیار بعید است.

اسداللهی با بیان اینکه شاید در مورد برخی مسائل جزیی به دلیل حضور امیر قطر در نشست‌ها و اصرار وی برای رسیدن گروه‌های لبنانی به توافق، نتایجی حاصل شود، بیان کرد: همه منتظر مواضع آمریکا هستند و جرج بوش رئیس جمهوری آمریکا نیز در سفر خود به منطقه مواضع دولت آمریکا را اعلام کرد که همان ادامه سیاست‌های قبلی این کشور است.

وی با پیش بینی اینکه امکان به وجود آمدن مجدد بن بست سیاسی وجود دارد و همین مسئله خود منجر به ایجاد نگرانی‌هایی خواهد شد، ادامه داد: البته درگیری‌های اخیر نشان داد که قدرت حزب‌الله بسیار بیشتر از آن چیزی است که 14 مارس تصور می‌کرد و با توجه به ضعیف بودن این گروه، ایجاد درگیری‌های داخلی بعید به نظر می‌رسد و اقدامات آمریکا در حمایت از گروه 14 مارس نیز در این مدت بیشتر جنبه روانی و تبلیغی داشته و همین منجر به نارضایتی گروه 14 مارس شده است.